Türkiye'nin Oto Sosyal Ağı OTOBONİ açıldı.


Otoboniyi Facebook ve Instagram'dan ayıran özelliği!

 

Yerli OTOMOBİL  ile birlikte gelen  OTOBONİ

Uygulama İndirme Linkleri

   

 

Togg Grubu tarafından hazırlanan yerli otomobil Ülke gündeminde inanılmaz bir şekilde oturdu. Bir anda son 1-2 ay içerisinde sesleri duyulmaya başladıktan sonra heyecanın zirveye çıkması ile Başkan Erdoğan tarafından Bilişim Vadisinde harika bir sunum ile tanıtıldı!

Beraberinde eleştiriler farklı bir yerden kopya gibi söylentiler olsa da Ülkemiz adına Başarılı bir proje olması ekibin ve arkasındaki güçlü holdingleri desteği ile mümkün görünüyor.

Hazır yerli otomobil ortaya çıkmışken neden bizimde bir sosyal medyamız olmasın diye düşünen 4 girişimci ile birlikte Start veren OTOBONİ girşimcilerin yakın çevrelerinin desteği ile İTO Bünyesinde şirketleşerek 1 Nisan 2019 resmen kuruldu.İTO'nun desteklediği BTM ( Bİlgiyi Ticarileştirme Merkezi ) Kuluçka programına seçilen OTOBONİ uygulaması e-tohum platformundada yakın takip programına seçildi. 

Elbette böylesi bir platformun sıfırdan yazılarak hayata geçmesi bir girişimci için oldukça zor ve finansa edilmesi gereken bir durum olduğundan platform çeşitli hazır pluginler modifiye edilerek kullanıma açıldı.

 

Melek yatırım ağları ile ilk anlaşmasını Faizsiz melek yatırım ağı olan MainMaqasid ile imzalayan OTOBONİ geçtiğimiz ay içindede bir Dealhackers etkinliğinde yatırımcılar karşısında ilk sunumunu gerçekleştirdi.

MainMaqasid Ceo'su Yavuz S. Sılay'ın Apara da katıldığı programda Otoboni'den bahsedildi.

Halen 1. Tur yatırım arayışında olan otoboni hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

 

OTOBONİ'yi özel kılan nedir ?

Otoboni vizyon ve içerik bakımından hem kullanıcılar hemde işletmeler için oldukça etkili bir platform.Birbirini arayan Ürün-Müşteri yanında sürekli iletişimde olan oto grupları içinde paha biçilemez bir fırsat aslında!

Ülkemizde 28 Milyondan fazla ehliyet sahibi ve 5 milyondan fazla araba meraklısı olması platformun işlevsellik ve ilgi bakımından da öne çıkmasını sağlıyor.

Klasik sosyal medyalardan en büyük farkı burada ortaya çıkıyor. Facebook ve Instagram gibi popüler sosyal medyalardaki kaostan uzak bir etkileşim sağlıyor. Tıpkı Linkedin gibi tek bir konu üzerine yoğunlaşan OTOBONİ işletmelerin Sponsorlu Reklam maliyetlerinide % 80 lere varan oranda düşüyor. 

Kazanç hesaplaması

Instagram / Facebook'a harcadığınız tutarın sadece% 30 ile aynı sonuca ulaşabilirsiniz.

Örnek:

Instagram - Facebook

  • Ödenen Tutar: 450 TL
  • Gösterim kişi sayısı 15.000.
  • Tıklanma sayısı 300.
  • Tahmini Satış 15

Otoboni ile Sonuç: 
 

  • Ödenen Tutar: 150 TL
  • Gösterilen kişi sayısı 15.000.
  • Tıklanma sayısı 600 kişi. (Sizin web sitenizi, uygulamanızı yada direkt whatsapp hattınızı ziyaret eder)
  • Tahmini Satış 30

Not: Tıklanma ve ziyaretler Sadece Otomobil dünyasını içerdiği için doğru ürün doğru kullanıcı ile buluşur ve sonuç alırsınız.

Daha az ödeyerek çok daha etkili sonuca ulaşmış olacaksınız.

www.otoboni.com

 

Otoboni uygulamasında reklam yayınlamak için hesabınıza bakiye yüklemeniz yeterli oluyor.

 

İlan yayınlamak ve ürün satmak ÜCRETSİZ!

OTOBONİ otomarket sayfasında kullanıcılar satacakları araçlarını 1 dk gibi kısabir süre içerinde platforma ücretsiz olarak yükleyebiliyor olması da ayrı bir avantaj sağlıyor.

 

Pek yakında kendisinden oldukça söz ettireceğe benzeyen OTOBONİ uygulamasını aşağıdaki butonlara tıklayarak ücretsiz indirebilirsiniz.