Yeni Mercedes-Benz GLA Dijital Dünya Lansmanı!


Tarihinde ilk kez, Mercedes-Benz, tamamen dijital bir lansman yapıyor!

Yeni Mercedes-Benz GLA Dijital Dünya Lansmanı! Mercedes-Benz olarak ilk kez tamamen dijital bir dünya lansmanına imza atıyoruz. Yeni Mercedes-Benz GLA’nın lansmanı “Mercedes me” medya iletişim platformunda gerçekleşiyor. 11 Aralık Çarşamba günü Türkiye saati ile 16.00’da başlayacak olan GLA Dijital Dünya Lansmanı’nı izlemek için linke tıklamanız yeterli. hashtag#mercedesbenz
 

Tarihinde ilk kez, Mercedes-Benz, tamamen dijital bir dünya prömiyeri olarak bir otomobil sunuyor: Yeni Mercedes-Benz GLA, Mercedes Me Media iletişim platformunda dünyaya ilk sunumunu kutlayacak. İlgi duyanlar 11 Aralık'ta saat 11.00’deki CET’den https://media.mercedes-benz.com/gla adresinde , nerede olurlarsa olsunlar , dünya galasını görebilirler . Daha sonra dünya prömiyeri talep üzerine video olarak web sitesinde yayınlanacaktır.

Kurumsal dönüşümünün arka planında, Mercedes-Benz iletişim alanında yeni ayrılmalar gerçekleştiriyor. Örneğin, artırılmış gerçeklik sadece yeni GLA'daki bir özellik değil, aynı zamanda yeni modelin Daimler AG ve Mercedes-Benz AG Başkanı Ola Källenius ve Tasarım Uzmanı Daimler Başkanı Gorden Wagener tarafından sunulmasında da heyecan verici bir rol oynuyor. Grubu.

Mevcut kompakt Mercedes-Benz jenerasyonunu tamamlayan sekizinci model olan yeni GLA, markanın SUV model ailesine giriş seviyesidir. Yeni GLA'nın yüksekliği selefininkiyle on santimetreden daha yüksek. Bu, ilk sırada daha yüksek, karakteristik bir SUV oturma pozisyonu ve daha fazla tavan boşluğu sağlar. Arkadaki bacak odası da daha cömert - GLA şu an bir buçuk santimetre daha kısa. Hallmark off-road tasarım özellikleri arasında dik ön kısım, ön ve arka kısımda kısa çıkıntılar ve koruyucu kaplama çok yönlüdür.

Güvenliğe gelince, yeni GLA, sürücü için kooperatif desteğiyle sürüş destek sistemleri sayesinde daha da gelişmiştir. Sürüş Yardımı paketinin genişletilmiş fonksiyonları arasında Aktif Fren Yardımı, viraj alma fonksiyonu, acil durum şeridi fonksiyonu, sürücüyü yaklaşan bisikletçilere veya araçlara uyaran çıkış uyarı fonksiyonu ve yaya geçitlerinin yakınında yayalar tespit edildiğinde bir uyarı bulunur.

 
104 Görme