Nissan, 2020 Qashqai


Nissan, 2020 Qashqai yenilenen fiyatını açıkladı

HIZLILANIN:

  • Yeniden tasarlanan 2020 Qashqai dış cephe, yeni kapüşon, tampon, V hareketli ızgara ve LED imzalı gündüz sürüş farları ve füme LED Stop lambaları ile agresif aydınlatma sunar.
  • Yeni 19 inç alüminyum alaşımlı jant tasarımı
  • Güvenlik Kalkanı® 360 teknolojileri artık tüm sınıf seviyelerinde standarttır - Kör Nokta Uyarısı ve Arka Akıllı Acil Durum Frenlemeyi içerir
  • SL kalitesinde gelişmiş ProPILOT Assist standardı
  • 2020 için iki YENİ özellik tanıtıldı: Sürücü Dikkat Desteği ve Trafik İşaretini Tanıma
  • Standart 141 beygir gücü 2.0 litre DOHC 16 valfli satır içi 4 silindirli, mevcut Akıllı Dört Tekerlekten Çekiş

 

Mississauga, Ont. - Nissan, bugün ülke genelinde Nissan bayilerinde satışa sunulan yeni tasarlanan 2020 Qashqai için Kanada fiyatını açıkladı. 2020 Qashqai, önden çekişli (S ve SV trim) ve Intelligent All Wheel sürüş konfigürasyonlarında ve iyi donanımlı üç dereceli S, SV ve SL modellerinde mevcuttur.

 

Nissan, 2020 Qashqai’nin yenilenen Kanada fiyatını açıkladı

   

Nissan, 2020 Qashqai’nin yenilenen Kanada fiyatını açıkladı

 

2020 Nissan Qashqai Hakkında

Nissan Kicks ve Rogue arasında stratejik olarak açılan Qashqai, Nissan'ın popüler CUV dizisinde kritik bir araçtır. 2020 Qashqai iyileştirmelerinde en belirgin olanı, daha sportif bir his sunan yeni dış tasarımıdır - Nissan Rogue stablemat'ından daha büyük bir ayrılık sağlamaya yardımcı olur. Temel tasarım öğeleri, yeniden tasarlanan mevcut LED farlar ve arka lambaların yanı sıra, yeni ön uç görünümünü de içerir. Kırpma seviyesi içeriği ve seçenek paketleri de revize edilmiştir.

Gelişmiş Nissan Safety Shield 360 teknolojileri, temel S sınıfı da dahil olmak üzere tüm 2020 Qashqai modellerinde standarttır. Nissan Akıllı Hareketlilik stratejisinin bir parçası olan Güvenlik Kalkanı 360 şunları içerir: Yaya Algılama ile Akıllı Acil Durum Frenlemesi, Arka Akıllı Acil Durum Frenlemesi, Şerit Ayrılma Uyarısı, radar tabanlı Kör Nokta Uyarısı, Arka Çapraz Trafik Uyarısı ve Yüksek Işın Yardımı.

Qashqai'nin iç mekanı, güncellenmiş kaplama yüzeylerine sahipken geniş alan hissini kişisel alan alanları ile birleştirir. Oturma standart 6-yollu manuel ayarlanabilir içerir

sürücü koltuğu, 4-yollu manuel ayarlanabilir ön yolcu koltuğu, 60/40 ayrık katlanır arka koltuk ve arka koltuk ısıtma / soğutma merkezi konsol havalandırma kanalları, Xtronic modellerinde standarttır.

2. sıra koltuğun arkasında, geniş arka kapıdan erişilebilen 2. sıra koltuğu katlanmış (ay tavanı ile) katlanmış durumdayken, 566 litre kargo alanına ve 1.509 litre kadardır. Qashqai ayrıca, SV ve SL derecelerinde standart olan yenilikçi Divide-N-Hide® Kargo Sistemini sunuyor.

Diğer mevcut teknolojiler arasında subwoofer içeren ProPILOT Assist, Akıllı Sürücü Uyarısı 2 , Trafik İşareti Tanıma ve Bose® Premium Ses Sistemi bulunur. NissanConnect® 7.0 inç renkli dokunmatik ekrana sahip Apple CarPlay® ve Android Auto ™ uyumluluğu tüm sınıflarda standarttır. Ayrıca, SiriusXM® tarafından desteklenen Nissan Kapıdan Kapıya Navigasyon ve NissanConnect Servisleri de mevcuttur (SiriusXM® aboneliği gereklidir, ayrıca satılır).

2020 Qashqai, Eco Mode anahtarlı bir Xtronic XTRONIC şanzımanla veya altı ileri manuel şanzımanla (S FWD modeli) eşleştirilmiş 141 beygir gücü 2.0 litre DOHC 16 valfli 4 silindirli motorla çalıştırılıyor.

2020 Qashqai ile ilgili daha fazla bilgi ve Nissan araçlarının tam listesi ile lütfen NissanNews.com adresini ziyaret  edin .

 

Nissan Canada Inc Hakkında Nissan Canada Inc.

(NCI), Nissan Motor Limited ve Nissan North America, Inc.'in Kanada satış, pazarlama ve dağıtım iştirakidir. NCI, 1965 yılında Kanada'da bulunan ve şu anda doğrudan doğrudan Japon merkezli ilk otomobil üreticisidir. Vancouver (BC), Mississauga (ON) ve Kirkland (QC) ofislerinde 306 tam zamanlı personel istihdam etmektedir. 81'i Nissan Ticari Araç bayisi, 123 elektrikli araç sertifikalı bayi ve Kanada'da 40 INFINITI perakendecisi olarak da görev yapan 81 adet olmak üzere 211 bağımsız Nissan bayisi bulunmaktadır.

 

Nissan Motor Co., Ltd. Hakkında Nissan

, Nissan, INFINITI ve Datsun markaları altında 60'tan fazla model satan, küresel bir tam hatlı araç üreticisidir. 2018 mali yılında şirket, dünya çapında 5.52 milyon araç sattı ve 11.6 trilyon yen gelir elde etti. Nissan, Japonya'nın Yokohama kentindeki global merkezini altı bölgede yönetiyor: Asya ve Okyanusya; Afrika, Orta Doğu ve Hindistan; Çin; Avrupa; Latin Amerika; ve Kuzey Amerika. Nissan, 1999'dan bu yana Fransız üretici Renault ile ortaklık yaptı ve 2016 yılında Mitsubishi Motors'ta% 34 hisseye sahip oldu. Renault-Nissan-Mitsubishi ittifakı, 2018 takviminde toplam 10.76 milyon araç sattı.

 Nissan Canada FİYATLARIB için,

1. MSRP geçerli vergi, unvan, lisans ücretleri ve varış ücretleri dahil değildir. Bayi gerçek fiyatı belirler. Fiyatlar ve teknik özellikler önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir. Hedef ve ele 1.950 $
2. AutoPacific segmentasyon. 2020 Qashqai SV, XSUV Compact Class'ta pazardaki en son rakipler arasında. Mevcut özellik Kargo ve yük kapasitesi ağırlık ve dağılımla sınırlıdır. Her zaman tüm kargoları emniyete alın. Aracın kargo ile, özellikle de tavana ağır yüklenmesi, aracın taşınmasını ve dengesini etkiler. Üreticilerin web sitelerine göre.