Araba Film ve Dizileri


En Heyecanlı Araba Film ve Dizileri

Otomobil meraklıları için en ilgi çekici, izlediğinize değecek yapımlar.

İlk D

Efsanevi Akina'nın 86'sı, Panda Trueno (Toyota)
Efsanevi Akina'nın 86'sı, Panda Trueno (Toyota)

Japon animelerinin tümünde, hikaye ile birlikte konunun anlatımı yapılır. Bu ilker ender otomobil konulu animelerden biri olan İlk D, lise öğrencisi bir gencin otomobil yarışları ve drift üzerine başından gelen olay ve gelişimini anlatıyor.

İlk D çok bilinen, kült olmuş bir yapım. Eğer anime izleyebiliyorsanız, otomobiller, motorlar ve mekanik olarak çok iyi bir başlangıç ​​bilgisi edinebilirsiniz. Netflix'de de burada.

Hızlı ve Öfkeli Serisi

Hızlı ve öfkeli serisi son araç otomobilden ziyade aksiyon filmlerine dönüşmüş olsa da, en güzel ve hızlı arabalar ile dolu bir şeyler izlemek için halen iyi bir seçim. Her ne kadar çok sevilmese, Tokyo Drift filminin ikinci filmi olan favorimiz.

60 saniye

Otomobiller konusunda en bilinen filmlerden biri olan 60 saniyede bir Bu film bize 1969 Ford Mustang Fastback'i, namı değeri Elenor'u kazandırmış, efsanevi yapımlarından alıyor.

Araba Ustaları: Zenginlere Pas

10 bölümlük bu TV programı, ucuza satın alınır otomobillerin tepeden tırnağa geri yükleen günen, onu dolaştığı yer aracın üzerine ekleyen daha büyük bir restorasyona oynayan bir grubun başına dönüyor.

Anlatımı kolay, eğlenceli ve geyik bir otomobil programı olarak tavsiye edilir. Diğer programlardan farkı gerçekten otomobil üzerinde, tipik Amerikan günlük programlarından daha ciddiyet ile yapılıyor olması.

Netflix'den gelen.

En İyi Dişli ve Büyük Tur

Otomobil dünyasının en önemli kişiliklerinden üçü olan, Jeremy Clarkson, James May ve Richard Hammond'ın programında bu program, çok uzun yıllardır (önce Top Gear, şuan Grand Tour) yayınlanıyor.

Her programda süper arabalar ve performansları test edildi ve geyik muabbetler kaçmaz.

Tamirat Tadilat

DMAX'da akşamları, çok sevilen bir program. Çinliler Mike Brewer ve Edd Çin’in en az restorasyonunu yaparak, restorasyondan parayı çıkarmak için uğraşıyor.

Tamirat edilebilir bir çok basit bilgiyi edinebilir, otomobil tamiratı ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.

Ahır Avcı Bul

Klasik klasik araç sevenler için, Youtube açık klasik (ingilizce) bir program. Amerika'da kapalı, çürümeye bırakılmış eski efsanevi klasik araçlar bulan bir program. Aynı zamanda bu otomobillerin ne zaman alındığı, olduğu gibi kişisel kişisel hatıralarına da yer veriyorlar.